حدیث روز
امام علی(ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 21 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 123 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1 تعداد دیدگاهها : 0×

معرفی سالن‏های اجتماعات مسجد جامع شهرک غرب (قدس)

 سالن‏های اجتماعات مسجد جامع شهرک قدس از سال ۱۳۸۴ آغاز به کار کرده و با تمام امکانات خود در حال فعالیت می‏باشد. سالن‏های اجتماعات مسجد که در نقشه‏های اولیه مسجد نیز دیده شده بوده است، در فضایی به مساحت حدود ۱۰۰۰ متر مربع در ۴ سالن با دکوراسیونی زیبا و مبله شده، مشغول به فعالیت می‏باشد. سالن اصلی مردانه با ۴۰۰ نفر، سالن اصلی خانم‏ها ۳۰۰ نفر، سالن مکمل آقایان ۱۵۰ نفر، و سالن مکمل خانم‏ها با ۱۰۰ نفر گنجایش در مجموع ۹۵۰ نفر جهت مراسم مختلف آماده سرویس دهی به نمازگزاران و مردم منطقه می‏باشد.

ساعات کار سالن‏ها معمولا بعد از ظهرها در بازه‏های زمانی یک و نیم ساعته برنامه ریزی شده است. فیلم برداری کامل از مجالس و وجود ویدئوپروژکتور در تمام سالن‏ها از جمله امکانات سالن‏ها می‏باشند که مستند سازی تصویری جهت تمامی مراسم را در حین و بعد از مراسم فراهم می‏نماید.

ساختار سازمانی مدیریت سالن‏ها:

نیروی انسانی سالن ها:

وجود حدود ۱۱ نفر پرسنل در امر هدایت مدیریت و انجام فعالیت‏های اجرایی مراسم سبب گردیده تا سنگین‏ ترین برنامه‏ ها و مراسمات در این مسجد قابلیت اجرایی داشته باشد.

تلفن‏های تماس سالن‏ها:

۵۹ – ۸۸۳۶۲۴۵۷

شیوه رزرو سالن‏ها:

رزور سالن‏ها به صورت تلفنی و حضوری همه روزه امکان پذیر است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.